🔔
4
🔥 Arabam Ne Kadar Eder sayfası tekrar aktif.!!
🤗 Türkiye son depremler modülü yüklendi. İstediğiniz şehirdeki son depremlere bakabilirsiniz.
🔥 Tv Yayın Akışları Güncellendi.
🥰 Bu siteyi bilgisayar veya telefonunuzun anasayfasına yükleyebilirsiniz.
DOLAR
EURO
G.ALTIN
ÇEYREK
BiTCOiN
BENZiN
DiZEL
LPG
SON DAKiKA

2024 Haziran Temettü Tarihleri ve Hesaplama

Hisse Seçin:
Toplam Lot Sayınız:Adet
Temettü Fiyatı:TL
SONUÇ
Alacağınız Temettü:
Aylık Olarak
2023
2022
2021
2020
2019
2018
🕐 SON YAPTIĞINIZ TEMETTÜ HESAPLAMALARINIZ
HİSSEHİSSELERİNİZİN TUTARITEMETTÜ ALACAĞINIZ

TEMETTü NEDiR?

Temettü veya diğer adıyla kâr payı; bir şirketin faaliyetleri sonucu elde ettiği kâr'ın bir miktarını nakit ya da hisse senedi olarak şirket ortaklarına dağıtmasıdır.

2023 Temettü veren hisseler?

2023 yılı için temettü veren hisseleri bu sayfada yer alan 2023 temettü ödeme takvimi tablosundan öğrenebilirsiniz.

Devamı..

Ne Kadar Temettü Alabilirim?

Alacağınız temettü miktarı sahip olduğunuz hisse senedi sayısına göre değişir. Sahip olduğunuz hisse senedi adedini, şirketin açıklamış olduğu 1 lot temettü fiyatıyla çarparak ne kadar temettü alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki panele gerekli bilgileri girerek de hızlı bir şekilde ne kadar temettü alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Temettü Almaya Nasıl Hak Kazanırım?

Temettü dağıtım gününden 1 gün önce o şirketin hisse senetlerinden alarak temettü dağıtım gününde sizde bu haktan yararlanabilirsiniz.

Temettü Günü Hisse Fiyatı Düşer mi?

Evet düşer. Temettü dağıtım günü hisse fiyatı, lot başı brüt temettü miktarı kadar düşecektir.

Hangi Şirket Hisse Başı Kaç TL Temettü Veriyor?

Şirketlerin hangi tarihlerde hisse başı kaç TL temettü vereceğini, HesaplaTR temettü takviminden takip edebilirsiniz. Temettü takvimi günlük olarak KAP platformundan alınan veriler doğrultusunda güncellenmektedir.

Temettü İçin Vergi Vermek Gerekir mi?

Temettü gelirinin yıllık üst bir sınırı olup; bu sınırı geçmezseniz herhangi bir vergi ödemezsiniz. Fakat bu sınırı geçerseniz vergi vermelisiniz. 2023 yılı için temettü gelir beyan sınırı 70.000 tl'dir. Bu tutarın üzerinde temettü geliriniz var ise gelir beyanı vermeniz gerekmektedir.

Popüler aramalar: temettü tarihleri 2023, temettü hisseleri, temettü verecek hisseler, temettü tahminleri

Temettü hisseleri hangileri?

Bu konuda kesin bir hisse ismi vermek doğru olmaz. Çünkü temettü veren bir şirket daha sonra vermeyebilir. Bu yüzden biz sadece tüm hisseleri yazalım ve sizler araştırmalarınızı bu yönde yapınız: Adese Alışveriş temettü, Anadolu Efes temettü, Anadolu Grubu Holding temettü, Akbank temettü, Aksa temettü, Ak Sigorta temettü, Aksa Enerji temettü, Alarko Holding temettü, Alarko Gmyo temettü, Alkim Kimya temettü, Arçelik temettü, Ard Bilişim temettü, Aselsan temettü, Başkentgaz temettü, Bera Holding temettü, Bim Marketler temettü, Biotrend Enerjı temettü, Brisa temettü, Borusan Yatırım temettü, Can2 Termik temettü, Coca Cola temettü, Çemaş Döküm temettü, Çimsa temettü, Deva Holding temettü, Doğuş Otomotiv temettü, DO-CO temettü, Doğan Holding temettü, Eczacıbaşı temettü, Eczacıbaşı Yatırım temettü, Ege Endüstri temettü, Emlak Konut Gmyo temettü, Enerjisa Enerji temettü, Enka inşaat temettü, Erbosan temettü, Ereğli Demir Çelik temettü, Esenboğa Elektrik temettü, Ford Otosan temettü, Garanti Bankası temettü, Gen ilaç temettü, >Gentaş Genel Metal temettü, Girişim Elektrik Sanayi temettü, Gersan Elektrik temettü, Global Yatırım temettü, Gözde Girişim temettü, Gübretaş temettü, QNB Finansbank temettü, Halk Bankası temettü, Hektaş temettü, indeks Bilgisayar temettü, ipek Doğal Enerji temettü, iş Bankası (C) temettü, iskenderun Demir Çelik temettü, iş Finansal Kiralama temettü, iş Gayrimenkul temettü, iş Yatırım temettü, izmir Demir Çelik temettü, ihlas ev aletleri temettü, Karsan Otomotiv temettü, Kartonsan temettü, Koç Holding temettü, Kerevitaş Gıda temettü, Kordsa Teknik Tekstil temettü, Koza Madencilik temettü, Koza Altın temettü, Kardemir (D) temettü, Kervan Gıda temettü, Logo Yazılım temettü, Mavi Giyim temettü, Migros Ticaret temettü, Net Holding temettü, Odaş Elektrik temettü, Otokar temettü, Oyak Çimento temettü, Petkim temettü, Pegasus temettü, Parsan Makina Parçaları temettü, Qua Granite temettü, Rta Laboratuvarları temettü, Sabancı Holding temettü, Sarkuysan temettü, Sasa Polyester temettü, Selçuk Ecza Deposu temettü, Şişe Cam temettü, Şekerbank temettü, Şok Marketler Ticaret temettü, Tav Havalimanları temettü, Tat Gıda temettü, Turkcell temettü, Türk Hava Yolları temettü, Tekfen Holding temettü, Teknosa iç Ve Dış Ticaret temettü, Tofaş Oto. Fab. temettü, Torunlar Gmyo temettü, Türkiye Sinai Kalkınma Bankası temettü, Türk Telekom temettü, Türk Traktör temettü, Tüpraş temettü, Tukaş Gıda temettü, Türkiye Sigorta temettü, Ülker Bisküvi temettü, Vakıflar Bankası temettü, Verusa Holding temettü, Vestel Beyaz Eşya temettü, Vestel temettü, Yataş temettü, Yapı Ve Kredi Bank. temettü, Yünsa temettü, Zorlu Enerji temettü, Ziraat Gayrimenkul temettü

2023 TEMETTÜ ÖDEME TAKVİMİ 😍


🐇 Ödemelerini taksit şeklinde yapan şirket isimleri birden fazla görünmektedir.
😏 Temettü fiyatlarına tıklayarak panele ekleyebilirsiniz.
SİTE GENELİ YAPILAN
TEMETTÜ HESAPLAMALARI


BUGüN ALINABiLECEK DÖViZ HESAPLAMA
DOLAR
EURO
PARANIZTL
>